Duben 2010


Miley Cyrus chooses

30. dubna 2010 v 17:59 | terezzzka |  Rozhovory

CZ InTouch (2010)

30. dubna 2010 v 17:39 | terezzzka |  Scany
free image host free image host


DE Bravo (18/2010)

30. dubna 2010 v 16:50 | terezzzka |  Scany
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host


German Interview

29. dubna 2010 v 20:09 | terezzzka |  Rozhovory
Miley, měla jsi být na premierách v Evropě ale kvůli sopečnému mraku jste nemohla. Bylo to hezké, si trochu odpočinout?
MILEY: ,,Moje mamka se smála a řekla: 'Jediná věc, která tě může odvést od práce je sopka. Jsi workoholik.' Byla jsem docela šťastná, že jsem měla pár dní volno. Na druhou stranu, nedávno probíhaly premiéru k filmu Hannah Montana, pro které jsme jeli do Španělska, Itálie a Německa. Bylo to šílené vidět všechny skvělé fanoušky. Chtěla jsem s Liamem zažít tyto časy a tak jsme byli zklamaní."

Věříš v lásku na první pohled, nebo spíše na druhý jako Ronnie ve filmu?
MILEY: ,,Věřím v oboje. Láska na první pohled, to se mi zatím ještě nestalo. Potřebuju znát nejdřív osobu. Stejně jako Ronnie."

Kdy jsi věděla, že Liam je ten správný?
MILEY: ,,Legrační je, že vše se děje naopak, pokud děláte film. Než se nadějete, objímáte se na pláži a už je před vámi skutečný život. Miluji Tě, zaznělo na plátně. Bylo to trochu divné. Jeden to chce říct ve skutečném životě ale pak zase ne. Je to zajímavé. Myslím, že je trocha pravdy ve všem, co jsme natočili."

Letos ti bude 18 let. Těšíš se na to?
MILEY: ,,Jo, jsem velmi potěšena. Koupila jsem si svůj vlastní dům a jsem nadšená. Jsem už nezávislá z důvodu toho, že hodně cestuji. Mám čtyři sourozence a tak mamka a taťka nemůžou být vždy semnou. Myslím si, že mě poté budou brát lidi vážně. Už jsem udělala hodně, možná víc, než někteří dospělí lidé v mém postavení. Nemám pocit, že mě lidé berou vážně protože jsem tak mladá. Doufám, že se to poté změní."

Až ti bude 18 let, můžeš své peníze utrácet jak budeš chtít?
MILEY: ,,To už můžu teďka."

Jaké jsou tvé pocity, když se Hannah Montana blíží ke konci?
MILEY: ,,Je to trochu smutné protože to je obrovská kapitola v mém životě. Bude to zvláštní, že to mám po 5-6 letech za sebou. Zvyklostí bylo, vstávat v osm hodin, vidět stejné lidi na place v šest večer jít domů. Je to rutina. Těším se ale na nové věci."

A co hudba? Je pravda, že se teď chceš věnovat filmům?
MILEY: ,,V létě vyjde nové album. Pak si udělám přestávku s hudbou a budu se věnovat něčomu jinému. Ráda bych třeba psala písně pro ostatní umělce. Miluji psaní písní. Ráda bych, aby ostatní měli možnost dělat hudbu."

Co máš v plánu natáčet teď?
MILEY: ,,Po The Last Song budu natáčet film s Demi Moore. Je to remake z francouzského filmu LOL - Laughing Out Loud. Je to příběh matky a dcery."

Je to pro tebe jednodušíí s přítelem, který je také centrem pozornosti?
MILEY: ,,Vztah s Liamem je nejlepší, co jsem kdy měla. Je to skvělý herec a není typ Teen senzace. Bere svou práci velmi vážně. Miluji být s ním. Vidím ho číst si scénáře a pak se ho ptám, jestli se nechce jít projít. Myslím, že je snažší mít někoho, kdo sdílí s vámi lásku k vaší práci.

Máš někdy touhu žít normální život a normálně studovat jako Ronnie ve filmu?
MILEY: ,,Ne, mám ráda práci. Možná jednoho dne, jako moje babička, která se do školy vrátila když jí bylo 65 let. Od ní jsem se dozvěděla, že nikdy není pozdě.

People (2010) #9

29. dubna 2010 v 19:40 | terezzzka |  Photoshoots
imagebam.com


Miley Cyrus, 'I Have Achieved A Lot.'

29. dubna 2010 v 19:19 | terezzzka |  New
Aktuální Disney královna Miley Cyrus si myslí, že bude více respektována až jí bude 18 let. Miley řekla pro RP Online: ,,Opravdu se těším až mi bude 18 let. Koupila jsem si vlastní dům, a jsem velmi nadšená. Jsem docela nezávislá už z toho důvodu, že hodně cestuji. Mám čtyři sourozence a tak mamka a táta nemohou jít vždy se mnou. Ale myslím, že lidé si myslí abych to myslela opravdově na této cestě. Dosáhla jsem toho víc, než někteří lidé v mém postoji. A mám pocit, že mě neberou vážně, jen proto, že jsem tak mladá. Doufám, že se to změní."


New Blog #41

29. dubna 2010 v 19:09 | terezzzka |  MileyWorld Messages
 Ahoj lidi!

Udělala jsem si vlastní youtube účet abych mohla nahrávat více videií pro Vás! Budu pokračovat videii pro MileyWorld ale z nějakého důvodu to teď na mém počítači nefunguje. Chtěla jsem aby můj účet na Youtube byl více pro mé starší fanoušky a poté se stále aktualizuje pro mé mladší fanoušky na MileyWorld. Můj účet je: www.youtube.com/mcforrealzzz Zatím tam není žádné video ale bude brzy! Miluji Vás. Doufám, že je vše v pořádku. XO XM

Miley Cyrus On Nude Scenes And Liam

29. dubna 2010 v 18:29 | terezzzka |  New
Miley Ray Cyrus je šťastná, že její vztah s Liamem je veřejně známý. Miley řekla BBC: ,,Myslím, že je to jednodušší. Byla jsem ve vztazích, kde nechtěli, aby to lidé věděli z důvodu jejich kariér. Proklouznout kolem je ale více drama, než je nutné. Je to jako: 'Ano jsme spolu. Nechte nás žít naše životy'. Je to jednodušší protože se nemusíte snažit proklouzávat kolem, protože jste viděni spolu."

Miley přiznala, že jejich vztah byl v rané fázy, když museli natáčet nějaké romantické scény. ,,Nikdo v té době netušil, že jsme spolu, proto jsme byli pořád profesionální."

Miley také dále mluvila o novém projektu LOL: ,,Pracuji na dalším filmu, je to remake z francouzského filmu s názvem LOL...Hraji s Demi Moore a jsem opravdu nervózní. Ale myslím, že to bude zábava. Svlékla by si Miley šaty pro nahé scény? ,,To záleží o čem film je. Jestli je to něco, co je prima, tak to prostě záleží na okolnostech."


Having Fun at Universal Studios with Liam 23/4/2010

29. dubna 2010 v 14:19 | terezzzka |  Candid
Fotky z 23.4., kdy byla Miley s Liamem a přáteli v Universal City.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host


Teen Vogue 2009 #4

28. dubna 2010 v 19:39 | terezzzka |  Photoshoots
imagebam.com


On Regis & Kelly

28. dubna 2010 v 17:49 | terezzzka |  New
18. Května bude Miley v pořadu Regis & Kelly :))

Nechcete někdo spřátelit ?

28. dubna 2010 v 16:59 | terezzzka |  Moje keci
Hledám pár nových Affs, mám jich celkem málo, takže pokud má někdo zájem, zapište se prosím TADY. Děkuju :))
avatar

New Blog #40

28. dubna 2010 v 16:29 | terezzzka |  MileyWorld Messages
Nová zpráva z MW

Na natáčení HM! Dnes ráno to bylo naše třetí k poslední epizodě. Je to šílený! Čas letí! Dnes jsme si s Emily dala oběd a usnula jsem na slunci. Po pěti letech spolupráce je to docela v pohodě přesto chcem spolu trávit svůj volný čas!

V této scéně je Ems u svého lap topu, sedíme na photo booth s obrázky jejího twitteru. Po chvíly si uvědomil ředitel, že jsem tam byla jako: ,,Uhh Miley ty nejsi v této scéně." Klassika! Máme skvělý čas na práci. Je to divné, jak se to chýlí ke konci. Miluji vás!  X M


Osobní fotky /138

28. dubna 2010 v 16:19 | terezzzka |  Osobní
 Emily přidala na svůj twitter novou fotku z natáčení ♥

imagebam.com